کنجاله کنجد چیست؟

کنجاله کنجد

در پاسخ به سوالی مبنی بر این که کنجاله چیست، می توان گفت که این محصول فراورده شرکت هایی می باشد که روغن دانه های گیاهان گوناگونی را گرفته سپس باقی مانده، آن را به عنوان محصولی جداگانه به بازار عرضه می کنند. در واقع همین باقی مانده، کنجاله نام دارد.

اما کنجاله ها مختلف هستند که یکی از بهترین های آنان، کنجاله کنجد می باشد. کنجاله کنجد برای طیور و دام مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از کنجاله دارای خواص مختلفی است که عبارتند از:

 • سرشاز فسفر
 • سرشار از پروتئین
 • دارای چربی
 • و …

این نوع از کنجاله برای رشد طیور و دام غذای مناسبی است. البته مصرف کنجاله کنجد برای انسان هم مفید می باشد. قیمت کنجاله کنجد در بازار متفاوت می باشد که در این زمینه باید به فروشگاه های مختلفی مراجعه نمود.

کنجاله کنجد برای طیور | قیمت کنجاله کنجد

قیمت کنجاله کنجد برای طیور

قیمت کنجاله کنجد برای طیور در بازار متفاوت می باشد. برای این که بتوانید قیمت روز را به دست آورید، بهتر است که به مراجع مختلفی از جمله بازارهای خرید و فروش انواع کنجاله و خوراک طیور و دام مراجعه کنید. در این مراکز فروش فروشگاه های متعددی وجود دارند که قیمت کنجاله کنجد در بازار را برای تان اعلام می دارند.

در کنار این می توان به نمایندگی های و یا شرکت های تولیدکننده هم تماس گرفت و قیمت را جویا شد.

همچنین راه دیگر این می باشد که به فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنید و نرخ روز را بدست آورید.

راهنمای خرید کنجاله کنجد

برای خرید کنجاله کنجد می توان به این مکان ها سر زد:

 1. فروشگاه های سطح شهر
 2. فروشگاه های آنلاین
 3. نمایندگی شرکت ها تولید کننده
 4. بازارهای خرید و فروش انواع کنجاله

این چهار مرجع مطمئنی برای خرید هستند. از سویی برای خرید کنجاله کنجد نیاز است که به مسائلی مانند انالیز کنجد و مقدار پروتئین و مواد مغذی دیگری که دارد توجه شود. آن کنجاله کنجدی با ارزش است که سرشار از مواد مغذی و ویتامین ها باشد. در هنگام خرید حتماً به فروشگاه های معتبر و با سابقه مراجعه نمایید.

مراکز فروش کنجاله کنجد

 

مراکز فروش کنجاله کنجد در شهرهای مختلفی وجود دارد. می توان به راحتی این مراکز را در هر شهری که ساکن هستید پیدا کرده و این نوع از کنجاله را خریداری کنید.

در مراکز فروش، فروشگاه های متعددی وجود دارند که هر کدام از کارخانه های گوناگونی کنجاله ها را خریدار کرده و به دست مشتریان می رسانند.

در این مراکز همچنین نمایندگی شرکت های تولیدی هم فعالیت می کنند. آنان اصولا در کارهایی مانند این هستند:

 • پخش و توزیع
 • فروش عمده و جزئی
 • پذیرش سفارش مشتریان

از مراکز فروش کنجاله کنجد می توان بهترین نوع محصول را پیدا کرد.

صادرات کنجاله کنجد

 

صادرات کنجاله کنجد از سوی کارخانه هایی صورت می گیرد که در کار تولید این نوع از محصول هستند. آنان با در نظر داشت این که چه کشورهایی به این محصول نیاز دارند، آن را صادر می کنند. همچنین شرکت های تجاری مختلفی هم هستند که در این حوزه فعالیت دارند. این شرکت ها بیشتر کنجاله کنجد را به کشورهای همسایه می فرستند. بیشتری خرید را کشورهایی مانند افغانستان و عراق دارند.

در کل شرکت های تجاری صادرات کنجاله کنجد را در این انواع انجام می دهند:

 • کنجاله کنجد استوانه ای
 • کنجاله کنجد پودر
 • کنجاله کنجد شیشه ای
 • کنجاله کنجد پلیت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما اسکرول به بالا